Tüplü Dalış Eğitimleri


Başlangıç seviyesi Tüplü Dalış (SCUBASelf Contained Underwater Breathing Apparatus) eğitimleri Teorik ve Pratik eğitimler olarak iki basamaktan meydana gelmektedir.
Teorik eğitimler toplamda 10-12 saat sürmekte ve sınıf ortamında gerçekleştirilmektedir. Teorik eğitimler sırasında dalıcı adayı tüplü dalışta kullanılan malzemeleri, malzemelerin montaj ve demontaj işlemlerini, malzemelerin bireysel bakımlarını, karasal ortamdan farklı olarak sualtı ortamında bulunduğumuz sürece değişen ortama adaptasyonu, sualtındaki soluma işlemlerini ve bu solunum sırasında soluduğumuz havanın sualtındaki değişimi, sualtında yaşadığımız görsel ve işitsel değişiklikleri v.b. konuları detaylı bir şekilde öğrenmiş olmaktadır.

Zaten bir dalıcı sertifikasına sahip ve kendinizi daha da geliştirmek istiyorsanız Rota Diving olarak size sunduğumuz ileri seviye eğitimlerinide alarak sualtında daha profesyonel olabilir hatta bu hobinizi bir mesleğe bile dönüştürebilirsiniz.

12 Ay boyunca devam eden başlangıç seviyesi ya da ileri seviye eğitimler ve Yur İçi ve Yurt Dışı organizasyonlar hakkında bilgi almak için;
+90 212 572 RO TA (76 82) numaralı telefon ile direk irtibat kurabilir yada bilgilerinizi info@rotadiving.com adresine gönderip sizinle iletişim kurmamızı talep edebilirsiniz.